Cvičení rodičů s dětmi Sokol důležité informace

Cvičení probíhá každou středu 16,30 - 17,30 hod. venku na oválku Sokola Vysočany, Novoškolská ulice, Praha 9.

I přes zimu se budu snažit chodit ven. Pouze budou hodiny zrušeny z důvodu silného deště.

Informace o cvičení/necvičení naleznete vždy na www.ditafranklova.cz  a současně na www.atletikaclovicek.cz

Skupinky nejsou uzavřené a přijít může kdokoliv bez předchozího nahlášení (snažím se tak ulehčit rodičům situaci, že se nemusí omlouvat, psát nebo volat)

V případě, že chcete cvičit vícekrát v týdnu, doporučuji navštívit ještě dopolední cvičení v úterý od 10,00 hod. (mix děti) nebo ve čtvrtek 9,00 - 10,00 hod. (děti 1-2 roky) a 10,00 - 11,00 hod. (děti 2-3 roky). Více informací najdete na webu človíčku/pobočka Vysočany.

 

Od letošního roku platí podle stanov ČOS povinnost být zapsán a evidován v příslušném sokole (platí pro dospělou osobu i dítě). Využíváme sportoviště Sokola a zejména náklady na služby jsou dosti vysoké. Být členem sokola se nevylučuje s členstvím v jiném sportovním odvětví (např. atletika a sokol apod.). Pouze pokud jste členy sokola v jiné župě, informujte mě o tom :-). Přihláška do sokola zde: https://www.ecz-sokol.cz/clen/prihlaska/00569496

Členský poplatek na rok činí 600 kč dospělá osoba nad 18 let a 300 kč dítě do 18 let a důchodce nad 65 let. Příspěvky zaslat prosím na číslo účtu: 245958399/0800 

Jednorázový poplatek v hotovosti za cvičení činí 80 kč/dítě.

 

Nyní bych vás chtěla moc poprosit o dodržování několika pár pravidel, díky kterým si všichni ušetříme čas i nervy. Jelikož i vy si jdete na cvičení odpočinout a užít společnou chvilku s dětmi :-)))

- prosím chodit ve sportovním (zejména děti) a včas

- vydržet nedávat dětem během cvičení jídlo/svačinku

- na sportoviště prosím brát jen ty dětské mazlíky/nikoliv zvířecí

- berme prosím v úvahu, že když se něco povolí jednomu dítěti, strhne se lavina dalších (odcházení nebo odbíhání od rozcvičky, svačení, braní si svačinky od druhých, bonbonky apod.)

Vím, že není možné, aby děti vydržely dělat vše tak, jak si představujeme my. I s tím počítám. Jen společnými silami nám to půjde rychleji a s úsměvem!

Děkuji a těším se na společné trénování, Dita